مهندسی تکنولوژی جوشکاری


آزمون ورودی رشته مهندسی تکنولوژی جوشکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی روز ‏جمعه
86/12/10در سراسر کشور برگزار شد . این رشته که برای سومین سال پیاپی در مقطع کارشناسی ‏ناپیوسته در این مرکز آموزش عالی ارائه می گردد ، امسال در چهار مرکز علمی کاربردی ‏دانشجو می پذیرد . آزمون امسال دارای سطح کیفی نسبی از لحاظ سوالات آزمون و تعداد ‏داوطلب بیشتری نسبت سال گذشته بود . به هر صورت این رشته در مرکز پژوهش و مهندسی ‏جوش ، شرکت ماشین سازی اراک ، مراکز علمی کاربردی واقع در شهرستان های بافق ، ‏شهرکرد و تیران پذیرش می شود که امیدواریم فارغ التحصیلان این رشته دارای توانمندی ‏های نسبی برای حضور در عرصه پیشرفت مهندسی جوشکاری در صنعت و در حقیقت ارتقاء ‏سطح دانش در این حوزه در کشورمان باشند .
با آرزوی موفقیت برای همه همراهان در مسیر توسعه صنعت جوش

/ 10 نظر / 75 بازدید
مسعود علیزاده

سلام وبلاگ جالبی دارین اومیدوارم روز به روز پر بینده تر بشه . من چند فیلم برای جوشکاری اماده و آپلود کرده بودم اگر مایل بودین در وبلاگتون لینک کنید .

مهندس جوش

با سلام تلاشتان قابل تقدیر. اولا"در این رشته برای ششمین سال پیاپی (تا تاریخ ذکر شده در متن)است که از طریق دانشگاه جامع دانشجو پذیرفته می شود.چون هم دوره ای های من ورودی بهمن 83 و سومین دوره ای بودیم که وارد این رشته شدیم. اما اصل مطلب اینکه اکثر سازمان های دولتی و صنایع هنوز نمی دانند که چنین رشته ای در مقطع کارشناسی ناپیوسته وجود دارد و در نتیجه در آگهی های استخدامی اسمی از این رشته (با توجه به نیازشان) دیده نمی شودو مسئولیت یک کارشناس و بازرس جوش رامهندسان مکانیک یا کارشناسان متالورژی با دیدن آموزشهای کوتاه مدت NDT برعهده دارند. در صورتی که هدف از تعریف این رشته در مقطع کارشناسی توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع برای ÷ر کردن خلع موجود در این زمینه در صنایع مختلف بوده است. حال کاشکی شما که برای وصل کردن آمدید!!! علاوه بر مطالب بسیار خوبی که در زمینه جوش ارائه می دهید راهی برای آشناسازی بیشتر صنایع با این رشته و توانمندی های فارغ التحصیلان این رشته ارائه نمایید. با تشکر و ارزوی موفقیت روزافزون

مهندسی بین المللی جوش

میتوانید کلیه منابع، جزوه ها و کتاب های مربوط به جوشکاری، بازرسی جوش، تست جوش و مهندسی بین المللی جوش را به صورت کامل در وبلاگ ما بیابید. در صورتی که به هر نحو در دوران تحصیل و اشتغال خود با جوشکاری و موارد مربوط به آن سروکار دارید و یا علاقه مندید که در مورد جوش بیشتر بدانید حتما به وبلاگ ما مراجعه نمایید.

حسین وطن دوست

شما را در وبلاگ خودم لینک کردم اگر شما هم همین کار را بکنید خیلی ممنون می شم.[تماس]

عماد

سلام در صورت امکان با هم تبادل لینک داشته باشیم با تشکر

kamran ganje

به امیر روزی که مهندسان جوشکاری بتوانند جایگاه خود را در صنعت پیدا کنند0با احترام 0کامران-دانشجوی مهندسی تکنولوزی جوشکاری -شهرکرد

بهزاد

من دانشجوی مقطع کارشاسی واحد شهر کرد هستم این داشگاه از نظر سطح ساختمان در سطح نزدیک به صفر قرار دارد ولی خوب خادیش از نظر اساتید واقعا خوبه. به نظرام اگر سااختمان این دانشگاه که در مرکز استان قرار دارد پشرفت کنه عالی میشه.

سعیدمرزایی

من دانشجوی مهندسی مرکز پژوهش و مهندسی جوش تهرانم از مقالات شما فوق العاده استفاده کردم متشکر